Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

  • Husdjur

Läge

    Det bekväma Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell Balvi har ett väldigt bra läge nära Balvi mois, som ligger cirka 3 km bort. Det finns också en parkering.

    Balvis centrum kan nås inom 20 minuters promenad. Se till att besöka Perkonu ezers 5 minuter till fots från detta hotell. Det bekväma hotellet ligger inom 3,1 km från Balvu Pilsetas parks. Busshållplatsen Verpuleva är belägen ganska nära boendet.

    Badrummen är utrustade med en separat toalett och en dusch, tillsammans med hårtorkar och handdukar.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: från 06:00 till 12:00

    Rumsalternativ på Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell Balvi

    Badrummen är utrustade med en separat toalett och en dusch, tillsammans med hårtorkar och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Sjöutsikt
    Rum med King size-säng

    Sängtyp: King size-säng

    Mer +

    Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell Balvis läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell Balvi

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Tillåter det bekväma Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell husdjur?
      Gästerna är välkomna att bo på det bekväma Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell tillsammans med sina husdjur.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Pirtsmaja Diviem Licezeri Hotell Balvi